defans logo

Kovucu Vücut Spreyleri

0

KOVUCU VÜCUT SPREYLERİ

Defans Market internet sitemizde (www.defansmarket.com) bulabileceğiniz birçok kovucu vücut spreyleri bulunmaktadır. İşte bunların neler olduğu, ne işe yaradığı, nasıl etkili olduğu hakkında detaylı bilgiler, yazımızın devamında sizler için anlatılmaktadır.

KOVUCU VÜCUT SPREYİ NEDİR?

Rahatsızlık duyduğunuz, zararlı ve alerjik reaksiyonlara bile sebep olabilen haşereler hepimizin bildiği üzere doğada bulunmaktadır. Bu haşerelerle zaman zaman mücadele zorlu olabilir. Zamanımız kısıtlıysa ve ilaçlama işlemiyle uğraşmak istemiyorsak kullanacağımız en pratik korunma yöntemi kovucu vücut spreyleri olacaktır. Haşere kovucu vücut spreyleri, sivrisinek kovucu vücut spreyleri, kene kovucu vücut spreyleri, sinek kovucu vücut spreyleri gibi ürünler en çok kullanılan ürünlerdir.

KOVUCU VÜCUT SPREYLERİ NASIL KORUR?

Bu spreyler, üretim aşamasında formüllerine eklenen etkin maddeler sayesinde, hedef canlının üzerimize gelmesine engel olunur. Defans Market ürünlerinde bulunan Aloe Vera maddesi cildinize iyi gelecek alternatiflere bile sahiptir.

KOVUCU VÜCUT SPREYLERİ NASIL KULLANILIR?

Cildinize 15-20 cm uzaktan sıkılmalılardır. Kesinlikle göze temas ettirilmemelidir. Son derece hassas olan bu bölüme sprey gelirse, gözler bol suyla yıkanmalıdır. Bunun dışında kollar ve bacaklar uygulamanın en sık ve en rahat yapılacağı yerlerdir. Saatlerce kovucu etkisini sürdürürler. Böylece özellikle yaz gecelerinin korkulu rüyası haline gelen sivrisineklere karşı da uygun fiyata etkili çözümler getirilebilir. Yüze yayılmak istenen sprey için, avcunuza bir miktar ürün sıkıp alın, yanak, boyun bölgesine yayma işlemi gerçekleştirilebilir. Kesinlikle spreyi direkt olarak yüzünüze doğru sıkmamalısınız. Özellikle gözlerden ve ağızdan korunmalıdır. Bu işlem ihtiyaç duyulursa birkaç defa tekrar edilebilir. Hedef canlının gelebileceği, açık kalan yerlere uygulanması en doğrusudur ve kesin çözüm verecektir.

KOVUCU VÜCUT SPREYİ ÜRÜNLERİ

Chrysamed Repellent Haşere Kovucu Vücut Spreyi: Repellent sivrisinek, karasinek ve kene gibi haşerelere karşı 8 saate kadar etkili koruma sağlar. DEET etkin maddesi sinek ve kene kovucu özelliğe sahiptir. Etkisi uzun süreli olup güvenilir bir maddedir. Formüldeki Aloe vera ise cildi koruyucu özelliğe sahiptir. Chrysamed Repellent aileniz için haşerelerden güvenli ve uzun süreli korunmanın en etkin yoludur.

Kullanım Şekli; Şişeyi cildinizden 15-20 cm uzakta dik konumda tutarak püskürtünüz. Maksimum koruma için elinizle hafifçe cildinize yayınız. İhtiyaç duydukça işlemi tekrarlayınız. Yüz için avucunuza sıkınız. Yüz ve boyun alanınıza yayınız. Göz ve dudaklarınıza gelmemesine dikkat ediniz. Vücudunuzun sineklere temas etmesini istemediğiniz yüzeylerine ve kene için vücudun açık bölgesine püskürtünüz.

Chrysamed Biostop Haşere Kovucu Vücut Spreyi: Sivrisinek, karasinek, kene, tatarcık ve arılara karşı bitkisel koruma Chrysamed Biostop, okaliptus bitki özlü içeriği ile 2 aydan büyük bebeklerde kullanıma uygundur. Kullanım Şekli aynıdır, dikkat edildikçe hiçbir zararı dokunmayacaktır.

Chrysamed Oops Haşere Kovucu Vücut Spreyi: Sivrisinek, karasinek, kene gibi uçan ve yürüyen haşerelere karşı uzun süre (maksimum 4 saat) etkili koruma sağlar. DEET etkin maddesi sinek ve kene kovucu özelliğe sahiptir. Etkisi uzun süreli olup güvenilirdir. OOPS aileniz için haşerelerden güvenli ve uzun süreli korunmanın en etkin yoludur. Oops aerosol’de bulunan Aloe Vera Ekstresi cildi koruyucu özelliğe sahiptir, ekstra bakım sağlar. Oops aerosol özel kokusu ile ferahlatıcı bir etki bırakır.

Bahsettiğimiz gibi sorununuza yönelik birçok alternatifi kolayca bulabilirsiniz. Alanınızın büyüklüğünü dikkate alarak yapmanız gereken bu seçimler oldukça etkili sonuçlar verir. Örnek verdiğimiz tüm ürünleri ve yardımcı aparatlarını www.defansmarket.com ‘da en uygun fiyatlara bulmanız mümkün. Her konuda yardımcı olacağımız mobil destek hattımız ile de seçiminize destek olmaktan mutluluk duyarız.

Paylaş.

Comments are closed.