defans logo

Elektrikli Fare Kovucu Nedir ?

0

Elektrikli Fare Kovucu Ne İşe Yarar ?

elektrikli fare kovucuElektrikli fare kovucu, elektrik enerjisini kullanarak alanda bulunan farelerin uzaklaşmasını ve alana girişlerini engeller. Elektrikli fare kovucu cihaz çeşitlerinin farklı modelleri bulunmaktadır. Elektrikli fare kovucu cihaz çeşitlerinin arasında en popüler olan hem haşere türlerinin hemde fare türlerinin alana girişini engelleyen kovucu ürünleridir.

REPEL markasının elektrikli fare kovucu çeşitleri oldukça etkili olup müşteri dönüşleri de olumlu yöndedir.

Elektrikli Fare Kovucu Nerelerde Kullanılır ?

Elektrikli fare kovucu alanlara özel olarak üretilmiştir. Alanlara özel olarak üretilen fare kovucu çeşitleri; 100 m² alan ile 10000 m²’ye kadar etki alanına sahiptir. Cihaz çeşitleri hedef canlı dahil olmak üzere hiçbir canlıya zarar vermemektedir.

Bu cihazı kullanabileceğiniz alanları kısaca listeleyecek olursak;

  1. Evlerde, yazlıklarda ve benzeri konutlarda,
  2. Otellerde, pansiyonlarda, tatil köylerinde,
  3. Lokantalarda, restoranlarda, barlarda,
  4. Üretim tesislerinde, konaklama alanlarında, fabrikalarda,
  5. Havuzlarda, spor salonlarında, spa merkezlerinde, masaj salonlarında

Kısacası insanların para ile hizmet aldığı tüm ortak alanlarda kullanabilirsiniz. Şahsınıza ait evinizde, yazlığınızda hatta arabanızda bile fare kovucu ürün kullanabilirsiniz. Fareler zeki hayvanlardır ve mücadelesi oldukça zordur bu sebeple fare kovucu ile mücadele de etkili fare kovucu ürünü seçmenizi tavsiye ederiz.

Elektrikli Fare Kovucu Cihazın Özelliklerini İnceleyin !

İnternet üzerinde ve gerçek fiziki mağazalarda birçok elektrikli fare kovucu ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin fiyatlarına ve özelliklerini mutlaka inceleyiniz. Satın almadan önce mutlaka aşağıdaki 5 maddeyi inceleyerek satın almanızı tavsiye ederiz.

  1. Teknik servis garantisi veriliyor mu ?
  2. Ürün kaç m² alana etki ediyor ?
  3. Ürün yurt içinde üretiliyor mu ve muhattabınız var mı ?
  4. Ürün aylık ortalama ne kadar enerji tüketiyor ?
  5. Ürün internet ortamında biliniyor mu ve gelen tepkiler olumlu mudur ?

3 Adımda Elektrikli Fare Kovucu Siparişi Verebilirsiniz.

İnternet üzerinden REPEL markalı fare kovucu ürünü siparişi verebilirsiniz. Üstelik 3 yıl garantili olan fare kovucu ürünler, aynı gün içerisinde kargolanmaktadır. İstanbul’da bulunan fiziki mağazamızdan da cihaz hakkında detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Cihazı aynı gün içerisinde satın almak ve detaylı bilgi sahibi olmak için, http://www.defansmarket.com/kategori/fare-hasere-kovucu#labels=205-2,223-3 linkine tıklayarak fare kovucu ürünler hakkında detaylı şekilde bilgi sahibi olabilir ve 3 adımda elektronik fare kovucu siparişi verebilirsiniz.

Paylaş.

Comments are closed.