defans logo

Bayer Garden Jel

0

Bayer Garden Jel

Üretici firma Bayer güvencesiyle üretilen Bayer Garden Hamam böceği jeli hızlı etki ve güçlü formülasyonlar ile biçilmiş kaftan niteliği taşımaktadır. Özellikle kapalı alanlarda uzun süreli devam eden etkisi ile Hamamböceği ve yuvalarına karşı etkili bir çözüm sunmaktayız. 5GR.’lık kullanıma hazır ambalajı ile kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Bayer Garden Hamamböceği jeli kokusuzdur aynı zamanda sıkıldığı yerlere leke bırakmamaktadır. Bu sayede kullanım sonrası temizlik yapmanıza gerek kalmadan hamamböceği ve türlerine kısa sürede elvada diyebilirsiniz.

Bayer Garden Jel Nasıl Kullanılır ?

Kullanıma hazır ambalajı ile birlikte kargolanan ürünümüzü, hamamböceklerinin sık gezindiği ortamlara damla damla uygulama yapılması gerekmektedir. Bu alanlar; dolap içleri, duvar dipleri, kapı altları vb. yerler olabilir. Bu damlaları hamamböceği yemektedir ve ardından tüm koloniyi etkisi altına almaktadır.

Düşük fiyata yüksek kalite sunan Bayer garden hamamböceği jelini hemen satın almak için http://defansmarket.com linkinden ürünlerimizin tümüne ulaşabilirsiniz.İlaç küçük çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı boşluklara bırakıldığı için rahatlıkla kullanılır.

Paylaş.

Comments are closed.