defans logo

Agita Karasinek İlacı

0

KARASİNEK İLAÇLARI

AGİTA NEDİR ?

Agita, İsviçre merkezli global bir sağlık olan Novartis’in üretimlerinden biri olup, 1996 yılından beri dünya genelinde sağlık ve tıp alanındaki gelişmelere öncülük etmektedir.

Agita, Novartis’in her zaman dünya sağlığına olumlu etkiler bırakacak üretimlerindendir ve alanında en başarılı ürünlerden birisidir. Bu yüzdendir ki Agita, ilaçlarıyla bilinen ve çokça tercih edilen etkili bir markadır.

AGİTA KARASİNEK İLACI İŞLEVİ

agita-karasinek-ilaciAgita Karasinek İlaçları özellikle zorlu durumlarda ve mekanlarda karasinek sıkıntısı çeken birey ve kuruluşların baş yardımcısıdır. Kullanan tüm müşterilerimizin de belirttiği gibi sorunu çok kısa sürede çözer ve uzun süre durumu koruma altına alır.

AGİTA KARASİNEK İLACI NASIL KULLANILIR

www.defansmarket.com internet sitemizden en uygun fiyata temin edebileceğiniz Agita karasinek ilaçları, toz granül şeklinde paketlenmiş ilaçlardır.

Bu ilaç boyama veya spreyleme yollarıyla uygulanır. Toz granül ilacı, etiketinde belirtilen talimatlara uygun olarak su içinde karıştırınız. Su, koyu ve akışkan bir hal almaya başlayacaktır. Yaptığınız karışımın belirtilen etikette etki edeceği metrekare yazmaktadır. Örneğin 400 gramlık Agita karasinek ilacı, uygun miktarda suyla karıştırılıp çözeltildiğinde bu karışım yaklaşık 160 metrekare ve 400 metrekarelik taban-tavan alanına etki edecektir.

BOYAMA İŞLEMİ İLE UYGULAMA

400 gr Agitayı herhangi uygun bir kapta 320 m ılık su ile karıştırılarak koyu ve akışkan bir hal alana kadar karıştırılır. Bu karışım yaklaşık olarak 160 m2 ve 400 m2’lik bir taban-tavan alanda yeterli olacaktır.  Boyama durumuna göre 10x30cm’lik en az 30 adet boyanmış yerler olacaktır. Boyanamayanlar alanlara ise; uzun uzun kesilen kartonlara Agita 10 WG boyanarak bu şeritleri uygun yerlere asabilirsiniz. Bu uygulama ile 8 haftaya kadar tam koruma sağlamış olursunuz.

SPREY İŞLEMİ İLE UYGULAMA

400 gram Agita 10 WG, 3,2 litrelik ılık su ile püskürtücünün deposunda karıştırılır. Hazırlanan karışım taban alanı 80 m2 olan bir binaya veya buna denk gelen 200 m2’lik duvar veya tavan alanına yetecek kadardır (püskürtme işleminin toplam yüzeyin 30’una yapılması yeterlidir.) Bu uygulama seçeneğiyle 4-6 hafta süreyle kalıcı etki sağlanır. Püskürtme işlemine 30 dakikadan daha fazla ara verilmesi halinde, tekrar uygulamaya geçilmeden önce karışımın iyice çalkalanması gerekir. Agita 10 WG karışımının yapıldığı gün veya hazırlanmasından hemen sonra uygulanması önerilir. Kirli, aşırı gözenekli veya yeni kireçlenmiş yüzeylere uygulanmamalıdır.

AGİTA KARASİNEK İLACI KULLANIM YERLERİ

Agita, hayvan barınakları, süthaneler ve besin üretim yerlerinde bulunan karasineklerle mücadele amacıyla kullanılır.

Agita 10 WG, hayvan barınakları ve besin işletmelerinde bulunan karasineklerle mücadele etmek amacıyla geliştirilmiş olan, kullanılma aşamasında karıştırılarak uygulanmaya özgü granüllü toz halinde hazırlanmış bir üründür.

Agita 10 WG ’un aktif maddesini oluşturan thiametoxam maddesi, sineklere yönelik bir mide zehridir. Sineklerin düzenli beslendikleri yerlere boyama ve sprey şeklinde uygulandığında sinekler tarafından alınmak suretiyle öldürücü insektisidal etkisi gelişir.

İlacı ve uygulama aşamasında gerekli ekipmanların tümünü www.defansmarket.com ‘dan temin edebilirsiniz. İnternetteki en uygun fiyatlarımızla ve rahat alışveriş imkânımız ile müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Paylaş.

Comments are closed.